Tutvustus

Elva Spordihoones on sporti!

Hetkel toimetavad spordihoones aktiivselt Elvas tegutsevad spordiklubid, kes pakuvad erinevaid põnevaid treeninguid. Nii näiteks toimuvad noorte- ja õhtuti harrastajate treeningud, erinevad tantsutreeningud, aeroobikatrennid ning peatselt on alustamas ka jooga ja eakate võimlemine. Kolmandal korrusel saab harrastada poksitreeninguid ja plaanitavalt hakkab kolmapäeva õhtuti toimuma lümfoloogia keskuse võimlemisring.

Spordihoonesse saavad tulla kõik, kes treenivad hoones tegutsevates spordiklubides. Kuid alati on võimalik küsida, arutada ja leiame lahenduse ka kõigile teistele treenijatele. Selleks palun ühendust võtta Elva Spordi spordijuhi Madis Šumanoviga – madis.sumanov@elva.ee. Samuti on jõusaali esimene inventari koorem küll saabunud ja seda hetkel paigaldatakse, aga paraku ei sõltu selle valmimine meist. Seoses eriolukorraga on kahjuks tarne tõkestatud ja loodetavasti jõuavad ülejäänud treeningmasinad üsna pea meieni ja siis on kõigil võimalik kasutada jõusaali ning kergejõustiku ala. 

Hoia silm peal Elva Spordi koduleheküljel, kuhu lisame jooksvalt uut informatsiooni!

Rohkem infot treeningute või Elva Spordihoone kohta: Madis Šumanov, madis.sumanov@elva.ee, +372 513 8677

Foto autor: Ragnar Vutt

__________________________________________________________________________________________

Spordihoone valmib aastaks 2020

Elva inimesed on oodanud uut spordihoonet juba aastakümneid. Sel aastal alustati spordihoone ehitusega ning hoone valmib 2020. aasta suveks.

Spordihoone ehitatakse Tartu mnt 3 paikneva koolimaja taha. Hoone esimesele korrusele on planeeritud suur spordisaal koos riietus- ja administreerimisruumidega. Hoone teisel korrusel paiknevad jõusaal, aeroobika-ja treeningsaalid ning kõrgushüppeala. Lisaks asub teisel korrusel siserõdu soojendusjooksuks ning pealtvaatajale kasutamiseks. Koolimajaga on spordihall ühendatud õhugalerii abil, milles paiknevad jooksurajad ja kaugushüppekast.

Spordihoone projektiga saab tutvuda SIIN.

Spordihoone ehitaja:  KRC Ehitus OÜ-ga
Spordihoone maksumus: 3,9 miljonit eurot käibemaksuta
Hoone suurus: 4000 ruutmeetrit
Ehitustähtaeg: 30.06.2020