Elva miljon 72h pöörane väljakutse

Elva miljon 72h pöörane väljakutse

Me teeme seda jälle!

Järjekordne väljakutse ootab – kutsume kõiki osalema katkematus liikumisettevõtmises „Elva miljoni pöörane 72h väljakutse“.
Stardime 29. oktoobril kell 12 Elva spordihoone juurest ja lõpetame oma katkematu liikumise 1. novembril kell 12. Selleks on tarvis meil teie kõigi abi!

KUIDAS OSALEDA?
Igal täistunnil alustab uus tempomeister endale sobival kiirusel liikumist ning teeb seda kas jalgrattal või jalgsi etteantud trajektooril. Soovid olla tempomeister? Oled kohaliku kogukonna aktivist, spordiklubi juht, sportlane, mõne ettevõtte või organisatsiooni esindaja, lihtsalt väga aktiivne liikuja, spordihull või Elva miljoni fänn?
Anna endast märku 20. oktoobrini ja registreeru SIIN

Soovid tulla selle väljakutse jooksul koos mõne tempomeistriga lihtsalt liikuma ja seda päeval või öösel?Hoia silm peal ürituse infol! Jagame järgmisel nädalal pöörase väljakutse liikumistrajektoori ning avalikustame esimesed tempomeistrid, kellega saab koos liikuma tulla.

MEELESPEA:

  • Esimene tempomeister alustab 29. oktoobril kell 12 Elva spordihoone juurest.
  • Kogu ettevõtmist saadab live-kaasaelamine ja tempomeistreid saatebuss.
  • Ootame kaasa elama ka nn raja äärde.
  • Kõikidele tempomeistritele kingituseks Elva miljoni kilejope. Varustame teid pealampide, joogivee ja rõõmsa meelega.
  • Üks tempomeister võib 72 tunni jooksul startida kahel korral.
  • Iga uus alustaja liigub 1 h etteantud trajektooril ja annab üle teatepulga järgmisele tempomeistrile.
  • Kõikide osalejate kilomeetrid lähevad Strava äpi kaudu Elva Miljoni kontole.
  • 1. novembri keskpäevaks selgub, kui palju suudeti etteantud trajektoor läbida ning kui palju kokku kilomeetreid koguti koos kõikide osalejatega.

Sel nädalavahetusel ootame liikuma kõiki vabatahtlikke koos tempomeistritega, aga muidugi ka kõiki sõpruskondi ja perekondi või üksikisikuid endale sobival ajal, kohas ja viisil Elva vallas. Lisainfo Elva miljoni kodulehel: www.elvamiljon.ee

TULE TEEME ÜHESKOOS ELVA VALLALE MITU TIIRU PEALE! 

Järgmised sündmused