Elva Tenniseklubi

Tennis on lõbus ja mitmekülgne spordiala, mis pakub põnevust ja mängurõõmu juba esimesest treeningust alates. Elva tenniseklubis toimuvad laste ja noorte treeningud aastaringselt ning grupitreeningu formaadis. Treeningrühmad on moodustatud võttes arvesse lapse sportliku ettevalmistuse taset, vanust ja soovi.
Välishooajal toimuvad treeningud Elva tenniseväljakutel (linnastaadioni kõrval). Sisehooajal toimuvad treeningud Elva spordihoones ja Elva gümnaasiumi Puiestee tn koolimaja võimlas.
Juhendajad on tennisetreenerid Toom Tani (V taseme tennisetreeneri kutse ja sporditeaduste magister) ning Heiki Vabrit (abitreener).
Kui on soov tennisetreeningutega liituda, siis võta meiega ühendust. Mänguvarustus ei pea endal olemas olema, selle saab tenniseklubilt.

Trenniajad:

  • Esmaspäev (pallimängude saal) – 14.00 – 18.00
  • Teisipäev (gümnaasiumi suur väljak) – 14.00 – 17.00
  • Teisipäev (gümnaasiumi väike väljak) – 17.00 – 18.00
  • Kolmapäev (pallimängude saal) – 14.00 – 18.00
  • Neljapäev (gümnaasiumi suur väljak) – 14.00 – 18.00
  • Reede (gümnaasiumi suur väljak) – 14.00 – 17.00
  • Reede (gümnaasiumi väike väljak) – 17.00 – 18.00

Elva Tenniseklubi Facebook
Elva Tenniseklubi koduleht
IG: elvatenniseklubi 
Treeningute info: info@elvatennis.eu 
+372 5304 8489

„Kõige rohkem nalja saab ikka siis, kui keegi kogemata treenerile palliga pihta saab.“

Tennisetreeningud Elva spordihoones on avatud kõikidele vanusegruppidele, alates lastest kuni täiskasvanuteni. Kogenud treenerid Toom Tani ja Heiki Vabrit, tagavad et tennisemängu õppimine toimuks aktiivses ja lõbusas treeningkeskkonnas.

Tennisekooli õppemaks on paindlik ja sõltub nädalas toimuvate treeningute arvust, ulatudes 26-52 eurot kuus. Tennis on suurepärane spordiala, mis sobib nii lastele kui täiskasvanutele, võimaldades aktiivset õppimist ja lõbusat treeningkeskkonda.

Tennis võib alguses tunduda veidi keeruline, kuid kogenud ja kannatlikud treenerid muudavad õppimise lihtsaks ja nauditavaks. Samuti ärge unustage, et tennisemängu ajal võivad tekkida kõikvõimalikud naljakad hetked nagu juhul, kui treener saab palliga pihta. Olete oodatud Elva tennisetreeningutele!