Elva miljoni emadepäev

Elva miljoni emadepäev

Elva miljoni liikumisaktsioon kutsub kõiki 9. mail koos oma emaga aktiivseid kilomeetreid koguma! 

Sel päeval ootame kõiki koos oma emaga Elva valda kilomeetreid koguma ning aktiivse liikumisviisi võib valida igaüks ise – minge koos jooksma, kõndima, jalutama, matkama, rattaga sõitma või rulluisutama jne.

Oluline on, et kasutaksite kilomeetrite salvestamiseks Strava äppi ja märgiksite äpis oma liikumise nimeks “Emadepäev”. Nii leiame emadepäeval salvestatud liikumised hästi üles.

Sel päeval ei võida see, kes kogub enim kilomeetreid. Oluline on koos emaga nautida värsket õhku ja tunda rõõmu liikumisest! Silma võib paista ka toreda fotoga, mille olete liikumise ajal teinud ja liikumise juurde salvestanud või vahva liikumistrajektooriga. Soovitame liikumisele läheneda loominguliselt!

Kõik, kes võtavad Elva miljoni emadepäevast osa, osalevad auhinnaloosis. Põnevad auhinnad on välja pannud meie valla toitlustusettevõtted. Auhindu tutvustame eraldi postitustena sel ja järgmisel nädalal.

Kindlasti on auhindade seas ka Elva miljoni ägedad pusad!

MIS ON ELVA MILJON? 

Elva kannab 2021. aastal Euroopa spordilinna tiitlit ning sellest innustatult soovime aasta lõpuks koguda üheskoos kokku miljon aktiivselt liigutud kilomeetrit.

Kilomeetreid võid koguda iga päev ja endale sobival ajal!

Ootame Elva valda kilomeetreid koguma nii kohalikke kui ka külalisi!

Kilomeetrite kogumiseks tuleb oma nutiseadmesse laadida Strava äpp ja liituda Elva miljoni klubiga.

Juhul, kui sa ei ole nutiseadme kasutaja, saad kilomeetreid üles märkida ka teisiti. Uuri võimalusi lähemalt: www.elvamiljon.ee

Liitu Stravas Elva miljoni klubiga siin: https://www.strava.com/clubs/elva-miljon

//Foto autor: Piret Vutt. Kujunduse autor: Ivo Kosk.//

Ürituse info leiad SIIT

Järgmised sündmused