20.05.2021
Elva miljon, Elva vald

Elva miljoni uus video: kas teie olete kilomeetrite kogumisega juba liitunud?

Elva miljoni uus video: kas teie olete kilomeetrite kogumisega juba liitunud?

Kas mäletate veel Elva miljoni talvist videot, kus meie suurepärased sportlased Priit Viks, Eveli Saue ja Roland Lessing läksid Elva miljonisse kilomeetreid koguma (kui ei mäleta, vaata video järele siit: https://youtu.be/0ZzqJ1riSxM)?

Kuidas on meie sportlastel vahepeal läinud? Videost selgub, et keegi neist… on kilomeetreid kogunud väsimatult mitu kuud järjest.

Samamoodi on meie kilomeetrite kogumise aktsiooniga liitunud inimesed kogu Elva vallast – meil on selle üle ainult suur rõõm ning me täname kõiki selle panuse eest!

Elva vald ootab jätkuvalt kõiki koos meiega aasta lõpuni kilomeetreid koguma, et täidaksime oma pöörase eesmärgi – jõuda 1 000 000 kilomeetrini!

Elva miljoni suurim võlu on see, et aktsiooni panustamiseks saad ise valida endale sobiva tempo, ala ja koha Elva vallas. Loe lähemalt: www.elvamiljon.ee

Sel korral viivad teid Elva miljonisse kaasa Eesti parim kettalennutaja Albert Tamm, ratturid Caspar Austa ja Hannes Külv ning Elva discolfipargi üks eestvedajatest Aivo Moorits. Muidugi on videos näha ka Priit Viksi ja valla spordijuhti Madis Šumanovit, aga ka Konguta kooli lapsi. 

Elva miljon – iga meeter loeb!

Vaata uut videot SIIN