01.09.2023

Elva spordikuu kokkuvõte

August oli Elvas spordikuu!
Elva spordikuu eesmärk on julgustada kohalikke elanikke aktiivselt osalema spordis ja tervislikus eluviisis. Spordikuu hõlmas erinevaid spordiüritusi, treeninguid, võistlusi ja töötubasid erinevate spordialade tutvustamiseks ja propageerimiseks.

Selle aasta spordikuul toimusid ühistreeningud 24 erineval spordialal Elvas, Rõngus ja Puhjas. Kokku osales spordikuu treeningutel 234 inimest, osaluskordi tuli kokku 484 ! Kui arvestada ka augustis toimunud võistlused ja muud liikumisüritused siis osaleti 2135 korda – ja seda kõike enda tervise heaks! Kõige populaarsem oli spordikuu viimane treening – orienteerumine, mida külastas 48 suurt ja väikest spordisõpra. Judo treening tõi kokku 42 osalejat ja elektriline surfilaud Ray Foil viis Verevi järvele ja tõi ka tagasi kaldale 32 huvilist.

Spordikuu treeningutel kõige agaram osaleja võitis endale Sportlandi poolt välja pandud maastikuratta Bottecchia – selleks oli Anna Trei, kes tegi kaasa tervelt 20 trenni. Teise koha auhinna viis koju 19 treeningul osalenud Maris Järveoja ja kolmanda koha Maru Mäesepp. Auhinnad anti üle Verevi rannahoone arhitektuurivõistluse auhindade galal.

Aitäh kõigile treeneritele, osalejatele, toetajatele Sportland Eesti, Porgand resto, Eesti Kultuurkapital, Tartumaa Spordiliit Elva vald Elva Seikluspark

Leidke endale meelepärane treening või liikumisviis ning olge terved ja tugevad!

Fotod: Kayvo Kroon https://www.flickr.com/photos/elvavald/53155241061/?fbclid=IwAR2P4gscIy4o5Pi_xMSeeBTVRKJuf7RiPVfjUvr2exu_oeuWKL5KVBh_HlQ