07.12.2020
Elva vald, SK Jõusport

SK Jõusport EMV klassikalises jõutõstmises

Laupäeval korraldas SK Jõusport Elva valla MV jõutõstmises ja lamades surumises, kuhu olid võistlema tulnud 8 meest ning 9 naist. Elva valla parimad jõutõstjad selgusid noorte (-18 k.a) ja täiskasvanute arvestuses IPF GL punktitabeli alusel.

Neidude seas saavutas 3. koha Janeli Aan, 2. koha Mariette Pennar ning 1. koha võitis Marelin Jüriado. Naiste seas tuli 3. kohale Aljona Perk, 2. koha saavutas Liia Nilp ning 1. koha võitis väga võimsalt Ana-Lina Perk. Noormeeste seas saavutas 3. koha Kaimar Kalnitski, 2. koht Raimo Markvard ning 1. koha võitis Henri Rüga. Meeste arvestuses tuli 3. kohale Lauri Külv, 2. kohale Venno Uffert ning 1. koha võitis Mark Kihu võimsa 300 kg jõutõmbega.

Fotod: SK Jõusport

Elva valla parimad sportlased lamades surumises selgusid avatud klassi absoluutarvestuses. Naiste seas tuli 3. kohale Marelin Jüriado, 2. koha saavutas Kaire Elias ning võidu noppis Ana- Lina Perk. Meeste seas tuli 3. kohale Henri Rüga, 2. kohale Mark Kihu ning võidu viis koju Venno Uffert.

Võistlused olid väga menukad ning püstitati mitmeid mitteametlikke Eesti rekordeid.

Suur tänu kõikidele võistlejatele ja abilistele!

Erilised tänud võistluste toetajatele Elva vald, Baltyre Eesti, Dikland OÜ, Saku Õlletehas ja Eesti Jõutõsteliit!