12.04.2024
Elva linn, Elva sport, Elva turism

Kevadpüha matk Väikesel Väerajal!

Elva linn kutsub kõiki loodusesõpru ja matkahuvilisi osalema kevadpühade ühismatkamisel, mis toimub 1. mail kell 12 Elvas, Väikesele Väerajale. See tore matkapäev pakub osalejatele võimalust avastada looduse ilu ja kuulata põnevaid lugusid rajatud loodusrajast ning sealsetest puukujudest.

Giidi ja puukujur Anni Käärsti juhendamisel saavad osalejad sukelduda Väikese Väeraja maagilisse maailma, kuulates lugusid selle väeka loodusraja loomise ning sealsete puukujude kohta. See on suurepärane võimalus õppida tundma kohalikku loodust ja kultuuri lõbusal ja harival viisil.

Matka kogunemiskoht on Elva raudteejaamahoone juures aadressil Pargi 2, Elva linn. Matk kestab orienteeruvalt 2-3 tundi ning on mõõdukalt tempokas, paludes lastega osalejatel sellega arvestada. Osalemine on tasuta ning osalejatel palutakse kaasa võtta veepudel ning soovi korral endale meelepärane toiduamps.

Kohtade arv matkal on piiratud, seega palutakse huvilistel registreeruda veebivormi kaudu SIIN. Kui registreerunud osaleja ei saa siiski osaleda, palutakse sellest teada anda e-posti teel aadressile turism@elva.ee, et anda võimalus järgmistele huvilistele.

Lisainfo saamiseks või küsimuste korral on võimalik pöörduda turism@elva.ee või helistada numbril 5353 6329.

Tulge ja nautige kevadist loodust ning põnevaid lugusid Elva ühismatkamisel!