23.03.2021
Elva sport, Elva vald

Kutsume jagama oma mõtteid seoses esimese Eesti liikumis- ja spordifestivaliga

Foto: Jaak Jänes

Elva vald soovib seoses Euroopa spordilinna 2021. aasta tiitliga korraldada selle aasta augusti viimasel nädalavahetusel Elvas kahepäevalise rahvusvahelise spordifestivali. Selleks, et festival oleks põnev erinevatele sihtrühmadele, oodataksegi just teie tagasisidet. Küsitluse leiate SIIT.

Spordifestival hõlmab endas mitmekülgset programmi pakkudes kaubandust, infot, teadmisi, tegevusi ja meelelahutust. Festivalil on võimalik külastada messiala, seminare, spordibrändide müügipunkte, töötube, osaleda koolitustel ja erinevate spordialade võistlustel ning sõudel. Kindlasti saab ürituselt palju uusi kasulikke teadmisi tervisliku eluviisi ja liikumise kohta.

Tegevuste jaoks kaasatakse kogu Elva linn koos lähiümbrusega ning festivali sisu eest hoolitsevad kuue Lõuna-Eesti maakonna spordiinimesed. Festivali märksõnad on tervislik eluviis, liikumisharjumused ja tervelt elatud aastad.

Ürituse täpsem programm on selgumas, kuid plaanis on kutsuda osalema kõik Eesti oma ala tippspetsialistid. Esinejate hulka kuuluvad olümpiasportlased, treenerid, start-up ettevõtted, alaliitude juhid, teadurid, spordijuhid, toitumisnõustajad ja paljud teised spordiga seotud inimesed nii Eestist kui välismaalt.

Selleks, et festival pakuks võimalikult palju põnevaid teemasid ja tegevusi spordivaldkonna erinevatele sihtrühmadele, ootame just Sind mõtlema kaasa ja jagama oma ideid festivali osas. Selleks palume Sul täita küsitluse, mille täitmine võtab aega 2-5 minutit.

Kõik lisaküsimused ja mõtted on oodatud Martin Thomsonile, SA Elva Kultuur & Sport projektijuht, martin.thomson@elva.ee, +372 53301578.

NB! Küsitlusele saab vastata kuni 10. aprillini!

Suur aitäh, et aitate oma mõtete ja tagasisidega kaasa põneva festivali korraldamisse!