02.06.2021
Elva vald

Seoses piirangute leevenemisega on võimalik teha Elva spordihoones treeninguid taas vabamalt

Valitsus kiitis heaks COVID-19 piirangute leevendamise korralduse. Alates tänasest 2. juunist lõpeb keskne maskikandmise kohustus ja asendub soovitusega kanda suletud rahvarohketes siseruumides maski. Sealhulgas on soovituslik kanda maski ka Elva spordihoones.

Sporditegevuse juhend alates 31. maist.

Olulisemad muudatused:

Alates 31. maist:

  • Treeningutel ja võistlustel ei ole nii sise- kui välistingimustes enam grupipiiranguid
  • Sisetingimustes kehtib treenimisel ruumi 50% täituvuse piirang, kuid ruumi kohta ei tohi olla rohkem inimesi kui 200.
  • Sisetingimustes võib võistlustel osaleda kuni 200 inimest. Sisetingimustes võivad võistelda vaid juhendis välja toodud sihtgrupid.
  • Välistingimustes on lubatud nii treenimine kui ka võistlemine kui selles ei osale rohkem kui 250 inimest.
  • Alates 14. juunist võib korraldada sisetingimustes võistlusi ka harrastussportlastele ning lubatud on ka pealtvaatajad. Koos võistlejate ja pealtvaatajatega ei tohi sisetingimustes olla võistlusel/üritusel rohkem kui 600 inimest ja välistingimustes rohkem kui 1000 inimest.

Spordivõistlused ning spordi- ja liikumisüritused

Alates 31. maist võib välitingimustes toimuvaid spordi- ja liikumisüritusi korraldada kuni 250 osalejaga. Arvestada tuleb sulgemisajaga kell 22.00.

Alates 14. juunist tohib sisetingimustes korraldada spordi- ja liikumisüritusi 600 inimesele ja välitingimustes kuni 1000 osalejale, kaasa arvatud pealtvaatajad. Sisetingimustes tuleb tagada hajutatus ja ruumitäituvus kuni 50 protsenti. Nii sise- kui välitingimustes peavad üritused lõppema hiljemalt südaööl kell 00.00. Tippspordivõistlused nii sise- kui välitingimustes on lubatud ilma kellaajapiiranguteta.

Vabariigi Valitsus vaatab piirangud üle kahe nädala pärast. Uued juhendid edastame vajadusel hiljemalt 11. juunil.

Loe täpsemalt piirangute leevendamise korralduse kohta SIIN  või www.elva.ee/koroonakriis.

SA Elva Kultuur ja Sport on Elva spordi kodulehel ja sotsiaalmeedia kanalites jaganud „hoo pealt“ sotsiaalmeedia voogedastuselt saadud infot ja vastavalt emailile saadetud infole.

Selleks, et oluline info saaks kenasti edastatud, palume spordiklubidel saata infot aadressile sport@elva.ee.