Eesti Meistrivõistlused kriteeriumis / 63. Elva Tänavasõit

Eesti Meistrivõistlused kriteeriumis / 63. Elva Tänavasõit

Eesti Meistrivõistlused kriteeriumis / 63. Elva Tänavasõidu korraldaja on Austa Rattaklubi. Võistlus toimub 22. mail 2021. algusega kell 11:00 Elva linnas, Elva Gümnaasiumi juures, Puiestee 2.

Võistlus viiakse läbi vastavalt EJL võistlusreglemendile, UCI võistlusmäärustele ja käesolevale juhendile.

Eelregistreerimiseks edastada osaleja-/te andmed e-postile registreerimine@austa.ee EJL ametlikus võistlustele ülesandmisvormis (ülesandmisvormi leiad SIIN).

Eelregistreerimine lõpeb 19. mail 2021 kell 24:00.

Võistlejate litsentside kontroll toimub sekretariaadis eelülesandmise põhjal.

Startijate lõplik kinnitamine toimub võistluskeskuses laupäeval, 22. mail kell 08:00-09:30.

Stardimaterjalide väljastamine algab laupäeval, 22. mail kell 08:00 ning kestab kuni tund enne vastava vanusegrupi stardi aega.

Eelregistreerunuks loetakse võistleja üksnes peale stardimaksuarve tasumist, mis edastatakse lähetava organisatsiooni esindajale 1 ööpäeva jooksul. Järel- ja kohapeal registreerimisel üksnes sularahas.

Eelregistreerimist ehk soodushinnaga registreerimist pole võimalik sõltumata osalemata jätmise põhjusest tühistada samuti pole võimalik ringi registreerida teise osaleja nimele. Palume võistlejatel mõista, et eelregistreerimise osalustasu ei tagastata ega kanta järgmistele osavõistlustele edasi sõltumata osalemata jätmise põhjusest.

JUHEND: https://www.sportos.eu/…/eesti…/juhend/y8N/

NB! PEALTVAATAJAID EI OLE LUBATUD!

NB! Näomaskide kandmine on KOHUSTUSLIK terve ürituse kestusel, sealhulgas õues. Ratturid ei pea näomaski kandma soojenduse, treeningu ja võistluse ajal.

Korraldaja järgib Vabariigi Valitsuse ja EJL poolt välja töötatud koroona viiruse leviku tõkestamise juhendeid.

Tervise kontrolli tegemine on klubi/võistkonna esindaja või sportlase vastutada. Haigusnähtudega isikute (nii võistlejate kui võistluste korraldajate) võistlustel osalemine on keelatud. Võistluse korraldajal on õigus haigusnähtudega isik ja temaga kokku puutunud isik või isikud ära saata.

Lisainfo leiad SIIN

Järgmised sündmused