13.12.2019

Aasta viimased tiitlivõistlused

Laskurliidu viimased medalid ja karikad jagatakse laskuritele detsembrikuu jooksul. Narvas võistlesid laupäeval õhupüssi- ja -püstolilaskurid, liikuva märgi harjutused tehakse läbi nädala pärast Elvas.

Individuaalarvestust peeti Eesti Karikavõistluse raames. Meeste õhupüstoli harjutuses näitas head keskendumist Reijo Virolainen, tehes oma selle aasta parima soorituse, saades 60 lasuga 570 silma. See andis teise koha MäLK laskuri Raul Erki 575 järel. Kolmas oli Peeter Olesk Kaitsejõudude spordiklubist 569 silmaga. Meie võistkonna teised liikmed Heldur Kurig ja Lennart Pruuli lasid vastavalt 543 ja 540 silma ning nii jäi eelmise aasta meistermeeskond uues koosseisus neljandaks.

Naiste õhupüstoli harjutuses lasi Anni Irs 545 silma ning oli sellega 7.kohal. Võistkondlikult jäädi samuti seitsmendaks, sest võistkonna teised hakkajad, kuid veel vähese treenitusega liikmed Liina Sööt ja Lagle Nõu lasid alla 500 silma.

Samuti õhupüstoli esimeses vahetuses panin märgi maha Ele Loot, kes jätkas stabiilselt oma viimastel võistlustel saavutatud uuel tasemel, lastes 612,7 silma. Teises vahetuses oli aga rahu ise Marianne Tavits, kes lasi ühtlaselt ilusaid seeriaid ja parandas lõpuks oma isiklikku rekordit 6 silmaga, möödudes nii ka Elest 0,2 silmaga. Lõpuks said nad nende ilusate tulemustega 6. ja 7. koha.

Tulemuste protokoll näitab meie laskespordi hetkeseisu.

 

Loe lähemalt: http://www.elvalask.ee