23.11.2023
Elva sport. Elva vald

Elva lahtised noorte sisekergejõustiku MV 2023

Elva noorte sisekergejõustiku meistrivõistlused on sündmus, kus noored spordihuvilised saavad näidata oma oskusi kergejõustikus. Võistlused toimusid kahel kuupäeval – 22. novembril ja 13. detsembril Elva Spordihoones.

22. novembril oli Elva Spordihoones elevust täis päev, sest toimusid esimesed noorte lahtised sisekergejõustiku meistrivõistlused. Põnevas võistlusprogrammis olid esindatud nii sprindijooksud kui ka kaugushüpe. Osavõtjaid oli kokku lausa 79, sealhulgas mitte ainult Elva valla noored, vaid ka rõõmsad külalised Otepäält ja Ilmatsalust.

13. detsembril toimus Elva noorte sisekergejõustiku meistrivõistluste teine võistluspäev, kus 62 osalejast, sealhulgas Tartu, Puka, Otepää, Ülenurme ja Ilmatsalu esindajad, võistlesid Elva valla noored. Elva Kergejõustikukooli noortest osales 32. Kokku oli kahel võistluspäeval üle 90 kergejõustikuhuvilise, neist 41 Elva KJK-st. Võistlustel püstitati mitmeid isiklikke rekordeid, kuid esines ka mõningaid ebaõnnestumisi, mis võistlustega kaasas käivad. Toimusid pingelised medaliheitlused, pakkudes kaasaelamislusti ja võistlemisrõõmu. Kõik osalejad said Sportlandi allahindluskupongi ning suur tänu AS Jalajälg ja Are Altrajale. Loosiauhinnad jagati Sportlandilt ja Elva Spordiliidult ning esikolmikule anti medalid Elva Spordilt.

Suur tänu osalejatele, abilistele ja kaasaelajatele!

Protokollid: