12.08.2020
elvavald

ELVA SPORDIKUU 2020 ON ALANUD HOOGSALT!

Elva Spordikuu 2020 on alanud hoogsalt! On olnud mitmeid põnevaid treeninguid, kus osavõtjaid oli väga palju. Milliseid spordisündmusi on läbi viidud ning mida huvitavat on Elva Spordikuul veel ees ootamas?

2. august Väravavahtide Akadeemia, Elva linnastaadionil

Elva Spordikuu alustas visalt 2. augustil Väravavahtide Akadeemiaga Elva linnastaadionil, kus kokku osales 16 hakkajat noort. Treeneriks oli Väravavahtide Akadeemia asutaja ja Paide Linnameeskonna väravavahtide treener Jüris Sahkur. Treening oli suunatud noortele jalgpallihuvilistele, kes mängivad väravavahi kohta. Trenni käigus õpiti koos uusi tehnikaid ning viidi läbi huvitavaid osavusharjutusi.

6. august Kõht-Selg-Tuhar treening Elva Spordihoones

6. augustil toimunud Kõht-Selg-Tuhar treening Elva Spordihoones oli fenomenaalne, osalejaid oli erakordselt palju, lausa 38 kaasalööjat. Kõik said tunda intensiivset, kuid kosutavat trenni treeneri Maigi Varuski ja Kaisa Viljari juhendamisel.

7. august Rahvusvaheline Heli Rassi 48. mälestusvõistlus laskmises, Tartumaa Tervisespordikeskus 

Heli Rassi mälestusvõistlus toimus sel aastal juba 48. korda Tartumaa Tervisespordikeskuses. Osalejaid oli arvukalt ligi 200 ning kohale tulnud võistlejad olid vaimustuses ilusast ilmast ja võistluse korraldusest. Tulemusi vaata siit: Heli Rassi 48. mälestusvõistlus laskmises

8. august Rand & Tuulberg 20. Elva Rattamaraton, Elva keskväljak

Elva Rattamaratonil osales kokku 715 osalejat. Grand Prix võitja oli Alo Jakin, naiste arvestuses võitis Janelle Uibokand. Poolmaratonil võidutses Matthias Mõttus, kiireim naine oli Karolin Surva. Maratoni võitis Markku Ainsalu, naistes Maris Kaarjärv.

Video kokkuvõte: EstonianCup

8. august FC Elva jalkafest 2020, Nike Arena

Jalkafestil toimus mitmeid huvitavaid tegevusi: osavusvõistlus, lastevanemate penaltivõistlus, legendide turniir, FIFA20 e-spordi turniir jpm. Õhtul pakuti ürituse kirsiks põnevuslahingut Pärnu JK Vaprusega kellega pidi leppima kohtumise lõppvileks viiki. Tulisel kohtumisel jagati mitmeid erinevaid värvi kaarte ning sai ka näha väravaid lõppseisuks 2-2.

9. august SK Jõusport jõusaali treeningud Rõngus ja Puhjas

9. augustil toimus SK Jõuspordi jõusaali treeningud Rõngus ja Puhjas, kus asjaosalised tutvusid jõusaali mitmekülgsete võimalustega, kuidas õigesti ja targalt trenni teha. Samuti said kätt proovida ka jõutrennis.

10. august Naiste korvpalli avatud treening Elva Spordihoones

10. augustil oli Naiste korvpalli avatud treening Elva Spordihoones, kus osales 10 tublit naist, kes tulevikus liituvad ka treeningutega. Treeneriks oli Mirjam Nikolai.

Mida põnevat on sel nädalal Elva Spordikuu 2020 veel ees ootamas?

  • 13. august  – Keskaegse mõõgavõitluse treening ja töötuba, Verevi rand⁣ 
  • 14.-16. august – Orienteerumine XXXIII ILVES, Elva-Vitipalu
  • 15. august – Streetworkout, Elva Spordipark⁣
  • 15. august – 33. Elva triatlon, sprint, EKV VII etapp, Verevi järv
  • 15. august – Tervisepäev, Valguta tiigi ääres⁣
  • 16. august – Elva avaveeujumine 2020, Verevi järv
  • 16. augustRannavolle treening, Verevi rand, Rivo Vesik (lükkub edasi seoses rannavolle EMV tõttu, kuupäev on veel selgumisel)
  • …ülejäänud spordisündmusi vaata siit

Treeningutele saad ennast registreerida siin: registreerima

Samuti osale Elva Spordikuu liikumises! Kõikide osalejate vahel, kes kirja panevad oma kilomeetrid, toimub loosimine. Lisa oma kilomeetrid siin – Elva Spordikuu 2020 liikumine. Loosimine toimub peale kellatornijooksu!

Tähelepanu! Spordisündmuste ajad ja asukohad võivad jooksvalt muutuda!

⁣⁣Lisainfo: madis.sumanov@elva.ee või 5138677⁣⁣⁣⁣

Elva Sport Facebook

Elva Sport on meie kirg!