19.12.2023
Elva sport. Elva vald

Hääletage meie tublide sportlaste poolt spordiaasta tähtede 2023 valimisel!

Tere kõik spordisõbrad! Aasta 2023 on olnud täis võitu, saavutusi ja erakordset pühendumist spordimaailmas ning nüüd on aeg tunnustada neid, kes on sellele aastale erilise sära andnud. Oleme uhked, et meie kogukonnas on mitmeid silmapaistvaid sportlasi, kes on teinud meie väikese linna suureks spordikeskuseks.

Spordiaasta Tähed 2023 hääletus on käimas ja kutsume kõiki toetama omasid, kes on tõeliselt säravaid tulemusi saavutanud. Siin on mõned meie kogukonna uhked esindajad:

  1. Kristjan Ilves – Suurepärane kahevõistleja: Kristjan on näidanud suurepäraseid oskusi ja pühendumist kahevõistluse valdkonnas. 
  2. Peeter Olesk – Elva Laskespordiklubi laskur: Elva Laskespordiklubi esindaja Peeter Olesk on näidanud, et täpsuslaskmine on kunst, milles ta on meister. 
  3. Indrek Tobreluts – endine Elva Suusaklubi esindaja: Indrek on kogukonnas tuntud kui suusasporti armastav ja edukas sportlane, kes on esindanud meie linna suure au ja väärikusega. 

Hääletage meie tublide sportlaste poolt Spordiaasta Tähtede 2023 valimisel, andes oma hääl siin: Spordiaasta Tähed 2023.

Toetame koos meie kogukonna kangelasi ja näitame, kui uhked me oleme nende saavutuste üle!

Sportlikult,
Elva Sport