23.02.2021
Elva miljon, Elva vald

Kutsume vabariigi aastapäeva puhul liituma Elva miljoniga ja jätma vabariigi sünnipäevaks sõnumit

Elva vald kutsub kõiki 24. veebruarist 28. veebruarini Elva valda värskesse õhku liikuma ja ühtlasi oma liigutud kilomeetreid salvestama. 

Selleks tuleb tõmmata oma nutiseadmesse Strava äpp, otsida sealt üles Elva miljoni klubi, liituda sellega ja asuda koos meiega miljoni suunas teele! Kõikide sel ajavahemikul liikujate ja sõnumi/kujundi salvestajate vahel loositakse välja eksklusiivne Elva miljoni pusa. 

Oma sõnumi või kujundi salvestamiseks ei pea tegema muud, kui tuleb mõelda läbi oma liikumistrajektoor, salvestada oma liikumine Strava äpiga ning pärast liikumise lõpetamist näete äpis oleval kaardil oma liikumise trajektoori. 

Kuidas võitja välja valitakse? 

Kõikide nende inimeste kaartidest, kes liiguvad Eesti Vabariigi sünnipäevanädalal ja jätavad oma liikumisega maha mõne sõnumi või toreda kujundi, tehakse Elva valla Facebooki lehel hääletus ning oma lemmikutele saavad hääle anda kõik inimesed. Rahvahääletuse tulemusel selgubki Elva miljoni pusa võitja. 

Jälgime kindlasti ilmastikutingimusi ning pikendame vajadusel üleskutse aega. 

NB! Oluline on, et sinu liikumise algus või lõpp (või kogu liikumine) oleks Elva vallas! 

Soovite teada, kui palju kilomeetreid juba kogutud on? Seda saate vaadata Elva miljoni kodulehelt, kust leiate muu seas ka vajalikud juhendid: www.elvamiljon.ee.