07.10.2022

Oktoobri esimesel nädalavahetusel tõid viis täiesti eriilmelist võistlust Elva Spordihoonesse kokku üle 600 osaleja

Laupäeval, 1. oktoobril toimus spordihoone juures Elva CX 2022 II etapp / 54. Elva Sügiskrossmillest võttis osa üle 230 inimese. Võistlussarja eestvedajaks on Austa Rattaklubi. Ürituse galerii SIIN

Foto autor Marko Hõrak

Peale lõunat toimus Elva Spordihoones X Lõuna-Eesti lahtised karikavõistlused kulturismis ja fitnessisVõistlus on tavaliselt toimunud Tartus ja ka mujal Lõuna-Eestis, kuid korraldajad soovisid katsetada erinevaid võistluspaiku ning Euroopa Parimasse Spordilinna Elvasse tõi neid just atraktiivne spordihoone. Võistlustest võttis osa üle 50 sportlase. Ürituse galerii SIIN

Lisaks toimus ka Elva Kabe 2022 karikasarja etapp täiskasvanutele. Selle etapi turniiri võitis Kaido Raidla, II koha sai Tanel Kipper ja III koha saavutas Ago Vooremäe. Turniiritabel ilmub lähipäevil ka Eesti Kabeliidu lehele. Kogu karikasarja tabeliseisu näeb SIIN

Pühapäeval, 2. oktoobril toimus spordihoone juures Elva Igamehe Biathlon 2022, kus sai ennast proovile panna laskmises ja rattasõidus. Biathloni peakorraldaja Priit Viksi sõnul võis tänavu toimunud ja juba traditsiooniks kujunenud võistlusega igati rahule jääda. Seekord osales üle 80 inimese, kuid loodetavasti on järgmisel aastal juba üle 100 osaleja. Ürituse galerii  SIIN ja SIIN

Foto autor Kayvo Kroon

Esmakordselt toimus Elvas XIII Valter Heueri mälestusfestival välkmales. Kohal olid suurmeistrid Eestist ja mujalt. Elva eest mängisid Rasmus Tilling, Kert Karjus, Anna Lütsepp ja Keir Cristian Sugul. Sellel malefestivalil sai Kert Karjus Elva parima noore ja Keir Christian Sugul Elva parima mängija auhinna. Kokku oli 54 osalejat, toimus 22 vooru ja ajakontroll oli vaid 5 minutit mängija peale – põnevust jagus algusest lõpuni. Esikoht jäi seekord Eestisse – turniiri võitjaks tuli 17,5 punktiga GM Kaido Külaots. Suurepäraselt esinesid nii mitmed teisedki noored ja vanemad. maletajad. Võistluse peakorraldaja Urmas Randma jäi Elvas toimunud võistlusega väga rahule. Täpsema lõpptabeli leiab siit. Ürituse galerii SIIN ja SIIN

Elva Spordil on ülihea meel, et ka väljast poolt Elvat soovitakse meie juurde tulla võistlusi korraldama! Eriti suur heameel on ka rohkearvuliste osavõttude üle!