07.03.2022

Toimus Elva miljoni projekti pidulik lõpetamine

5. märtsi pärastlõunal toimus Elva Spordihoones Elva Miljoni projekti pidulik lõpetamine.

Planeeritud suurem kogukonna pidu jäi aga arvestades viimase nädala sündmuseid seekord ära, kuid kõiki oma koostööpartnereid ja projekti õnnestumisele kaasaaidanud inimesi tänasime sellegipoolest.

Aktiivseid Strava äpi kasutajaid kogunes lõpuks üle 2000 inimesi, lisaks said indu oma igapäevast liikumist veelgi enam kasvatada paljud meie kogukonna inimesed.

Projekti laiem mõju on alles hindamisel, kuid juba praegu võib öelda, et oleme jäänud silma paljudele omavalitsustele, kellega koos plaanime ettevõtmist ühiselt edasi arendada, et erinevas vanuses inimeste liikumisharjumisi veelgi enam mõjutada.

1 000 000 kilomeetrit koguti kokku juba aastavahetusel. Strava äpis sulgeme loenduri, kui täitub ilus ümmargune number, mis lähipäevil ka aset leiab

1 100 000 kilomeetrit on peatselt oodata. Jälgi seisu siin: https://elvasport.ee/elva-miljon/

Elva Miljon tänas ja tänab (sest kõik ei saanud laupäeval osaleda) meene ja tänukirjaga kokku 56 inimest, kes aitasid ülimenukale ettevõtmisel väga palju kaasa. Oleme eriti tänulikud õppeasutustele, kes viisid liikuma paljud meie õpilased. Samuti need kogukonna vedurid, kes viisid liikuma ka meie eakaid ja inimesi erinevatest valla piirkondadest. Tänuürituselt on meeles kahe vapra naise lugu, kes liikusid eelmisel aastal absoluutselt kõikidel päevadel. Treener Margit Aidlat ei lasknud viirus vaid kahel päeval toast välja ning Piia Riim liikus isegi tubastes tingimustes. Samuti tõi Elva Spordiliit projekti väga palju liikujaid ja Austa Rattaklubi väga palju osalejad. Aitäh Elva Vallavalitsusele, kes meie hullumeelse ideega kaasa tuli. Suur tänu kõigile, kes meid usaldasid.

Meeskonna südamesse jääb kindlasti oktoobrikuus aset leidnud 72 tundi toimunud pöörane väljakutse, mida soovitakse tulevikus kindlasti korrata. Miljonit ei olnud lihtne kokku saada ning aasta jooksul olime pigem graafikust maas kui ees, kuid see teadmatus lisas meie ettevõtmisele ainult seiklusliku pinget.

Elva Sport jätkab sellel kevadel jalajälgede kogumise aktsiooni, et koos fotodega sügisel avada spordihoones „Meie Miljoni lugu“ näitus.  

Vaata laupäevaseid fotojäädvustusi siit:

Elva.Miljon.kummardus.2022-03-05-18-55-38(foto Kayvo Kroon).

 

Loe Elva Miljoni kohta veel siit:

https://tartu.postimees.ee/7420907/eesmark-uletatud-elva-vald-kogus-aastaga-rohkem-kui-miljon-aktiivset-kilomeetrit

https://www.elva.ee/et/uudised-ja-teated/-/asset_publisher/wPc82kboNRZE/content/id/32534605?redirect=http%3A%2F%2Fwww.elva.ee

 

Aitäh, et aitasid meil koguda miljon kilomeetrit!

Elva Sport on meie kirg!